Kariera

Nasz zespół jest dynamiczny, podobnie jak czasy i warunki, w których działamy. Nieustannie poszukujemy współpracowników, aby wspólnie realizować projekty dla klientów. W czasie spotkań szczególną wagę przywiązujemy do kilku ich cech charakteru.

Pierwsza z nich to uczciwość. Taka zwykła, prosta, która pozwoli mieć zaufanie do drugiej osoby i wiedzieć, że mówi to, co mówi i sprawy wyglądają tak, jak o nich mówi. Uczciwość jest fundamentem do wszystkich pozostałych cech.

Druga cecha to szacunek wobec siebie i wobec innych (współpracowników, klientów, dostawców). Daje on zdrowy dystans do spraw, którymi się zajmujemy, ale także zaangażowanie. Daje wiarę w siebie, lojalność, otwartość i ukierunkowanie na znajdowanie dobrych rozwiązań. Dobrych dla wszystkich stron, których sprawa dotyczy. A jeżeli rozwiązań dobrych nie ma, to najlepszych z możliwych.

Trzeci element to pasja. Zarządzanie, rachunkowość, podatki muszą mieć swoje miejsce we krwi obok czerwonych i białych krwinek. Pasja daje radość działania i tworzenia. Pasja daje napęd do działania, do ciągłej i nieustannej nauki. Przepisy w naszej branży zmieniają się bardzo szybko i nawet jeżeli ktoś dzisiaj je zna bardzo dobrze, to jutro wiedza ta będzie całkowicie nieaktualna.  Nauka nie jest uciążliwością, jest elementem życia, nie tylko w obszarze prawa podatkowego.

Na koniec profesjonalizm. Profesjonalizm rozumiany jako wiedza, profesjonalizm rozumiany jako przejrzystość i uporządkowanie działań. Zwykle wymienia się go na pierwszym miejscu, ale nie jest to dobre. Dopiero wcześniejsze cechy w połączeniu z profesjonalizmem dają wspaniały efekt. Profesjonalizm bez uczciwości, profesjonalizm bez pasji, profesjonalizm bez chęci do nauki jest niczym.

Jeżeli są to również Twoje cechy, zapraszamy do złożenia aplikacji. Prześlij swoje CV, a krótkim liście przewodnim (lub jak niektórzy nazywają motywacyjnym) napisz w kliku zdaniach, dlaczego chciałbyś z nami współpracować, w jakie rodzaje projektów zaangażować, co wspólnie zrobić dla klientów i co najważniejsze, za co jesteś skłonny wziąć odpowiedzialność.

Aktualnie otwarte procesy rekrutacyjne możesz znaleźć w kolejnych zakładkach na tej stronie. Napisz, nawet jeżeli nie widzisz teraz propozycji dla siebie. W miarę dostępnego czasu umówimy się na spotkanie, aby bliżej poznać. Gdy potrzebujemy nawiązać współpracę rozmawiamy najpierw z osobami, które już znamy i niektóre oferty nie ukazują się nigdy w formie otwartych ogłoszeń.

Przesyłając do nas aplikację dopisz klauzulę pozwalającą nam przechowywać Twoje dane: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883) ”.

Do zobaczenia !

Otwarte pozycje

ASYSTENT
(nr ref.: AS)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO
(nr ref.: FK-ASK)

STAŻYSTA W DZIALE KSIĘGOWYM
(nr ref.: FK-STAŻ)

PRACOWNIK BIUROWY
(nr ref.: AD-PRB)