Dołącz do zespołu

Nasz zespół jest dynamiczny, podobnie jak czasy i warunki, w których działamy. Poszukujemy współpracowników, aby wspólnie realizować projekty dla klientów.

Rafting_1183x580

Co jest ważne?

W czasie spotkań szczególną wagę przywiązujemy do kilku ich cech charakteru.

Pierwsza z nich to uczciwość. Taka zwykła, prosta, która pozwoli mieć zaufanie do drugiej osoby i wiedzieć, że mówi to, co mówi i sprawy wyglądają tak, jak o nich mówi. Uczciwość jest fundamentem do wszystkich pozostałych cech.

Druga cecha to szacunek wobec siebie i wobec innych (współpracowników, klientów, dostawców). Daje on zdrowy dystans do spraw, którymi się zajmujemy, ale także zaangażowanie. Daje wiarę w siebie, lojalność, otwartość i ukierunkowanie na znajdowanie dobrych rozwiązań. Dobrych dla wszystkich stron, których sprawa dotyczy. A jeżeli rozwiązań dobrych nie ma, to najlepszych z możliwych.

Trzeci element to pasja. Zarządzanie, rachunkowość, podatki muszą mieć swoje miejsce we krwi obok czerwonych i białych krwinek. Pasja daje radość działania i tworzenia. Pasja daje napęd do działania, do ciągłej i nieustannej nauki. Przepisy w naszej branży zmieniają się bardzo szybko i nawet jeżeli ktoś dzisiaj je zna bardzo dobrze, to jutro wiedza ta będzie całkowicie nieaktualna.  Nauka nie jest uciążliwością, jest elementem życia, nie tylko w obszarze prawa podatkowego.

Na koniec profesjonalizm. Profesjonalizm rozumiany jako wiedza, profesjonalizm rozumiany jako przejrzystość i uporządkowanie działań. Zwykle wymienia się go na pierwszym miejscu, ale nie jest to dobre. Dopiero wcześniejsze cechy w połączeniu z profesjonalizmem dają wspaniały efekt. Profesjonalizm bez uczciwości, profesjonalizm bez pasji, profesjonalizm bez chęci do nauki jest niczym.

Jeżeli są to również Twoje cechy, napisz do nas! Kliknij link kariera@thomas.pl i wyślij kilka słów o sobie.

Jeżeli wolisz bardziej sformalizowaną formę możesz przesłać swoje CV i listy motywacyjny korzystając z formularza obok. Ty decydujesz!

Co będę robił?

Zapewne zauważyłeś, że nie wskazaliśmy konkretnych stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje. To nie przypadek. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma wyjątkowe połączenie kompetencji, które bardzo często wykraczają poza typowe opisy stanowisk. Chcemy Cię poznać i o ile to tylko możliwe pomóc Ci je wykorzystać, abyś czerpał prawdziwą przyjemność z pracy i cały zespół miał jak największą korzyść.

Pozwól jednak, że opiszemy czego praca będzie dotyczyła.

Na pewno będzie bezpośrednio lub pośrednio związana z księgowością, bo w księgach rachunkowych są informacje, które wykorzystujemy.

Aby informacje były wartościowe potrzebujemy zadbać o poprawne prowadzenie ksiąg. Zwykle kojarzy się to ze stanowiskami Księgowego, Samodzielnego Księgowego, Głównego Księgowego. W każdym przypadku wymaga to swobodnego poruszania się po ustawie o rachunkowości i przepisach podatkowych.

Dobre prowadzenie ksiąg wymaga kontaktu z klientem i rozumienia jego biznesu. Każdą ze współpracujących z nami osób do tego zachęcamy. Kontakt z klientami odbywa się najczęściej po polsku i angielsku.

Technologie informatyczne i automatyzacja są obecne w naszej codziennej pracy. Umiejętności w zakresie planowania procesów, parametryzowania systemów, a także programowania i trenowania robotów będą na pewno dobrze wykorzystane.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, napisz do nas! Kliknij link kariera@thomas.pl i wyślij kilka słów o sobie.

Jeżeli wolisz bardziej sformalizowaną formę możesz przesłać swoje CV i listy motywacyjny korzystając z formularza obok. Ty decydujesz!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Przesyłając aplikację (kompletną lub niekompletną) wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na następujących zasadach:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest THOMAS Sp. z o.o.
  2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest niezbędne dla jego przeprowadzenia.
  3. W przypadku, gdy podejmiemy współpracę, Twoje dane przekazane w procesie rekrutacji zostaną dołączone do danych związanych z zatrudnieniem.
  4. W przypadku, gdy nie podejmiemy współpracy Twoje dane osobowe zostaną usunięte (lub zanonimizowane) po zakończeniu procesu rekrutacji, nie później niż w ciągu 12 miesięcy od daty jej zakończenia.
  5. Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o pojawiających się w przyszłości ofertach pracy, ofertach współpracy lub ciekawych wydarzeniach, publikacjach itp. prosimy o jej wyrażenie poprzez przesłanie wiadomości na adres thomas@thomas.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać przesyłając wiadomość na ten sam adres. Twoje dane zostaną wtedy usunięte (lub zanonimizowane) w ciągu 12 miesięcy.
  6. Odbiorcami danych osobowych będą przedstawiciele i reprezentanci administratora, podmioty zaangażowane w proces rekrutacji oraz świadczące obsługę i usługi w zakresie obsługi informatycznej.
  7. Przysługuje Ci prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu RODO, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Jednocześnie zapewniamy, że administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
  9. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami pod adresem thomas@thomas.pl.