Twój sukces

Twój sukces jest naszym priorytetem.  Takiego podejścia możesz oczekiwać w czasie współpracy. Będziemy korzystali z różnych narzędzi, aby pomóc Ci go osiągnąć. Najczęściej będą powiązane z księgowością, controllingiem i zarządzaniem finansami – są to obszary, w których się specjalizujemy. Jeżeli będzie taka potrzeba sięgniemy też po specjalistów z innych branż.

Nasza współpraca może mieć też różnych charakter – od pojedynczych konsultacji, poprzez złożone projekty, do codziennej bieżącej obsługi. Wszystko będzie zależało od tego, co jest Ci potrzebne.

Jakie efekty może to przynieść? Najlepiej, gdy poznasz naszych wybranych klientów i ich historie sukcesu*.

*Opisując historie dbamy o poufność klientów. Imiona występujących osób zostały zmienione. Wszelka zbieżność ze znanymi faktami, firmami i osobami jest przypadkowa.


U nas jest taka zasada …

Było środowe popołudnie. Po raz kolejny spotkałem się z Panem Markiem, którego poznałem za sprawą wspólnego znajomego. Pan Marek prowadził firmę, która sprzedawała artykuły dla rolników. Stał wobec bardzo poważnego wyzwania – na emeryturę odchodziła główna księgowa, która prowadziła księgowość firmy od samego jej początku, a w firmie nie było nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Właściwe jeszcze nie mógł – jedną z księgowych była Marta, bardzo zdolna i obiecująca osoba, która miała w tym czasie zbyt małe przygotowanie do przejęcia tej roli.

Przecież to mój najbardziej zaufany człowiek !!!

Naszym klientem była firma prowadząca sieć restauracji. Gdy rozpoczęliśmy ich obsługę księgowość prowadzona była w bardzo prosty sposób – wszystkie przychody i koszty rejestrowane były bez podziału na restaurację. Do rozliczeń podatkowych to wystarczało, a właściciel, Karol, znał swój biznes w szczegółach, także nie były mu potrzebne dodatkowe informacje z księgowości.